Salamis Bay Conti

tarafından
30
Salamis Bay Conti

 

 

 

Akdeniz’in mavisini ve yeşilini sizlere yaşatmanın tardın sunacak olan tek bir adres olarak sizlere hemen Salamis Bay Conti Hotel adresini verebiliriz. Güler yüzlü personeli ile sizlerin eğlenceli anların en sıcak zamanı yaşatacak olan hizmeti ile tatilinizin en zevkli anlarını hizmette sırın tanımayan bu şık hotelde geçirmenin tadına varan sizler olacaksınız. Hizmetin en kaliteli halini birinci sınıf olarak bizlerden alırken kusursuz eğlencenin tek adresi olarak sizleri hotelimizde misafir etmenin keyfini sunuyoruz. Yorgun olarak geldiğiniz otelimizde sizlerin rahatlaması için her türlü konforu sizlere bunuyor ve yorgun anlarınızda sizlerin dinlenmesin olanak sunuyoruz. Hotelin sizlere sunacağı tüm konfordan faydalanmanız her zaman otel yönetimi için çok önemli kural olacaktır. Yorgun kaslarınız spa merkezinde en rahat ortamı sihirli parmakların sahibi masözler ile buluşarak bulacaktır.

Salamis Bay Conti Hotel de aynı zamanda sizler sadece denizin ve güneşin tadını çıkartmayacak aynı zamanda tüm etkinlikleri sınırsızca yaşamının tadına varacaksınız. En kaliteli ortamda sizlere ve çocuklarınıza özel hazırlanan organizasyonları takip edebilirsiniz. İsterseniz gecenizi daha sıcak ve eğlenceli hali getirmek için casına ortamına girebilir ve vaktinizi kendiniz daha da eğlenceli haline getirmeni tadına varabilirisiniz. Denize sıfır konumda olan otelde sizlere en sıcak hizmeti sunacaktır. Odaların tümü özel soğutma ve ısıtma sistemi kullanılmaktadır. Otelde aynı zamanda villalarda bulunmakta ve sizlerde tercihinizi bu güzel otelden tarafa yapabilir ve keyifli zamanınızı daha da dinlemiş olarak tatilinizi yaşamın tadına doyabilirsiniz. Odalarda yer alan uydu yayınları, tV, müzik kanarlını ve minibarı ile standart odalardınız da bile sizler denizin mavi ve mavinin en sıcak tonlarını balkonda oturarak dinlemenin tadına varabileceksiniz.

En sıcak suit odaları sizlerin beğenisine sunmayı hedef haline getirmiş olan Salamis Bay Conti Hotel tüm ziyaretçilerini en sıcak hali ile karşılıyor ve isterseniz sizleri hava limanından özel transfer araçları ile alarak otele yerleşmenize olanak sunuyor. Bunun yanı sıra yine günlük gezilerde sizlere eşlik edecek olan araçları sizlerin beğenisine sunacaktır. Gününüzü dolu, dolu yaşatmak için sizlere kapıların sonuna kadar açan en kalitemi ve eğlenceli otellerden biri olarak sizlerde spor merkezlerini, masaj salonlarını, plaj partilerini, dans gösterilerini, özel Kıbrıs gecelerini ve en sıcak ve en önemlisi canlı müzik eşliğinde sizlere sunacaktır. Bu kaliteli otelde sizlere profesyonel ekip arkadaşları hizmet verecektir. Artık eğlence zamanı deyip sizlerde kendi özel yerinizi hemen ayırtın.