Merit Magosa

tarafından
99
Merit Magosa

Kusursuz hizmet anlayışı ile sizlere hizmet vermenin keyfini sunan Merit Magosa siz misafirlerini en iyi şekilde ağırlıyor ve tatil ortamında sizlere kaliteli hizmet vermenin keyfini sunuyor. Özel odaları ve sizlere sunacağı farklı mutfakların yemeklerini sizlerin beğenisine suna ünlü otellerden bir konunda olacaktır. Sizlerin rahatlığı için tüm ortam özel hazırlanmış olup bu güzel cennet koyda sizleri denizin ve yeşilin bir arada olduğu bir şöleni içinde görmek keyif verici olacaktın. Kıbrıs’ın gizemli havasını solurken çeşitli aktivitelerde tatil yapmanın huzurlu ortamın çıkartmanın tadına sonun kadar varan sizler olacaksız. Şık bir ortamda ailece tatil yapmanı unutulmaz zevkini yaşamak her zaman çok kolay olacaktır. Otelde yer alan temiz ve bakımlı odalar sizlerin hayranlığını kazanacak türden olacaktı.

Tatilliniz hem ucuza hem de daha kaliteli bir ortamda yaşamak istiyorsanız tercinizi sizlerde bu otelden yana kullanabilirsiniz. Şehir merkezine yakın oluşu ile sizlerin keyfi daha da yerinde olacaktır. Akşamları şehir merkezinde gezintiler yapabilir ve özel alış veriş keyfini bile rahatlıkla çıkartabilirsiniz. Gece havuz başı keyfini yaparken keyifli içkinizi yudumlamanın tadına varabileceksiniz. Özel fittnis salonlarında spor yaparak formunuzu korumaya devem edebilirsiniz. Standart odaları ile sizlere hizmet verirken odaları içinde yer alan Led tv, telefon, klima, çalışma masası ve denize bakan balkonları ile sizleri huzura çağıran bir konseptin içinde yer almak keyif verici olacaktır. Merit Magosa keyfine isterseniz açık yüzme havuzunda devam edebilersiniz.

Akdeniz’in sıcak ve mavi denizini derinliklerini keşfe çıkmak için hemen dalgıç okula gidebilir ve bu güzel keyiften kendiniz mahrum etmeden denizin derinliklerinde geçireceğiniz birkaç saatlik keyfi kendinize yaşatabilirsiniz. Tüm su sporları sizlerin eğlenceli anlarınıza eşlik ederken sizlerde yıl boyu çalışman verdiği yorgunluğu bu sıcak ve güzel otel ortamında gürültüden uzak bir şekilde rahatlamanın keyfini sunarak atabilirsiniz. Kendinizi artık özgür bırakın ve dinlenmek için tercih edeceğiniz en kaliteli otellerden bir olan Merit Magosa rahatlığına terk edin. Eşiniz ve çocuklarınızla tatil yapmanın ne kadar keyif verici olduğu hissedecek ve huzuru ve rahatlığı ile sizlere hizmet vermekten keyfe alan güler yüzlü personelinden her zaman çok memnun kalacaksınız. Tecrübeli personeli sizlere her anlamda hizmet vermenin tadın sonuna kadar sizler sunacaktır ayrıca grup halinde bu sıcak ortamı tercih edebilirsiniz. Arkadaş ortamında yaşanan tatilin tadın her zaman daha farklı ve daha eğlenceli olacaktır. Sıcak deniz ve eşsiz kumsal sizleri bekliyor.