Casablanca Gece Kulubü, Casablanca Night Club

tarafından
152
Casablanca Gece Kulubü, Casablanca Night Club

Özel geceleri ile sizlerin en çok tercih edeceği gece kulüpleri arasında olmanın tadını keyifle yaşayan Casablanca Gece Kulübü en çılgın zamanı sizlere sunarken sizlerin memnun kalması için elinden geleni seferber edecek kadar kaliteli hizmet sunacaktır. Yıllardır bu sektörün içinde olmanın verdiği rahatlıkla Kıbrıs’ın en gözde eğlence mekânları arasında yer alan ve bir birinden sıcak ve seksi kızların sizlere yaşatacakları dans gösterileri ile akıllara durgunluk verecek fizikleri kendinizden geçmenize sebep olacaktır. Eğlencenin aralık saatlerini kendini belirleyebilir ve sıcak kızların sizlere yaşatacakları çılgın anların tadına sonuna kadar varabilirsiniz. Özel danslar arasında yer alan striptiz gösterisini kesin izleminiz öneriyor ve bu güzellerin sizleri kendinize hayran bırakacak kadar kıvrak dansları ilme sarhoş olmanı tadını sizlerde yaşamanın tadını doyumsuz yaşanı istiyoruz.

Casablanca Night Club Kıbrıs’ın diğer ucunda olduğu için sizlerin bu güzel ve eğlenceli mekâna gelmeniz için sizleri havalimanından özel alıyor ve gece kulübüne direkt giriş yapmanıza olanak sunuyoruz. Bu güzel eğlenceli anların tadını sizlerde yaşadıktan sonra etrafta olan beş yıldızlı otellerde kalabilir ve aynı zamanda denizin ve güneşin tadını sonuna kadar çıkartmanın keyfini yine sizlere sunabiliriz. Farklı ve eğlenceli bir tatil yaşamak ve biraz olsun kendinizi kaybetmek isterseniz sizlerde bu can yakıcı güzellerle bir arada olabilir ve eğlencenin dozunu her zaman yüksek tutarak kendinize özel zaman yaratmanın tadını sonuna kadar yaşayan taraf olabilirsiniz. Bu güzel mekânı sizler isterseniz tek başınıza,  isterseniz ekip arkadaşlarınızla ziyaret edebilirsiniz. Doyumsuz anların tadını sizlere sunacak olan sadece casablanca gece kulübü olacaktır.

Sizlerde hemen web sitemizde olan telefon numarasından bizlere ulaşabilir ve sizler sunacağımız show programını öğrenebilirsiniz. Sizlere her zaman eğlencenin tek adresi olarak sunacağımız bu sıcak mekânda sizlerde en zevkli zaman yaşarken burada görev alan ve dünyanın farklı ülkelerden gelerek tam bir renk cümbüşünü sizlere sunacak olan bu güzelleri ziyaret ederken kendi kişisel temizliğinize her zaman dikkat edebilirsiniz. Mekânda sizlerin kamere ile çekim yapmanıza izin verilmeyecektir. Çünkü bu güzeller sizlere ne kadar saygılı davranır ve gizil kalmanıza önem veriyorlarsa onlarda kendi tarzını kendileri yaratacaktır. Sizlerde bu pahalı ve zevkli kızların tavırlarına karşı biraz daha nazik ve anlayışlı olursanız çok daha kaliteli eğelenme tadını sizlerde kendi tarafınızdan alabilirisiniz. Eğlence sonrası tatilinize bu güzel yerde devam etmek isterseniz, her zaman en şık ve en kaliteli otellerde kalmanıza yardımcı olacak ekibiz sizleri bekliyor olacaktır.


N
ight club hakkında 

Night
club program saatleri
Lefkoşa alayköy bölgesindedir Gündüz programı  11:00  –  05:00
Havalimanına 36,3 km  uzaklıkta Akşam Programı    20:30  –  00:30
En yakın restaurant 15,1 km  Gece Programı       01:30  –  08:30
En yakın hotel 11,5 km Kulup icerisinde saatlik gösteriler mevcuttur
En yakın plaj 3,01 km Kulüp icerisinde video fotograf yasaktır
Şehir merkezine uzaklık 5,02 km  18 yaş altı girişleri kesinlikle yasaktır

Bu web sitesinde gece hayatı hizmeti dışında  kısaca faydalanabileceginiz hizmetler sırasıyla  kıbrıs villa kiralama , havaalanına gelmeden önce bize bildirmeniz halinde kıbrıs havalimanı transfer  veya tatilinizde araç kiralamak istiyorsanız kıbrıs araba kiralama  gibi seçeneklerimiz mevcuttur 


Diğer Hizmetlerimiz

▓ Uçak bileti teminatı
▓ Kişilere özel parti seçenekleri
▓ Residance Kiralama
▓ Günlük Kiralık evler
▓ Kıbrıs Kumar Turları

Gece Kulubüne Ait Fotograflar