Arkın Hotel Magosa

tarafından
33
Arkın Hotel Magosa

Arkın Hotel Magosa Kıbrıs Gazi Mağusa’nın en gözde otellerinden bir olup tüm tatilcilerine en sıcak ve eğlenceli ortamı yaratmanın keyfi ile hizmet sunmaktadır. Sizler daha otele giriş yapmadan ortamın huzur verici havası sizleri saracak ve göz kamaştırıcı güzelliği ile otel sizler karşılayacaktır. Güler yüzlü insanların sizlere hizmette yarış etmesi mükemmel bir duygu olarak sizleri sararken keyifli tatilin başladığını sizlerde hemen anlayacaksanız. Merkez içinde yer alan otelde keyifli zaman geçirin diye sizlere özel hizmet verilecektir. Akdeniz’in mavinin tonlarını tam anlamı ile görebilir ve sırtını verdiği dağların tüm yeşili içinde huzur ve keyif yapmanın tadına tatili içinde varabileceksiniz. Odalarının ferahlığı ve genişliği sizleri etkisi altına alacaktır. Farklı seçenek odaları ile sizlere clup rooms, gland palm suite room,resident suite rooms, junıor suite rooms oda seçeneklerinde sunmaktadır.

Deniz manzaralı odalarınızda sizler de balkonlarınızda sizlerde Akdeniz’i seyrederek muhteşem zenginliği olan sabah kahvaltısınız yapabilirsiniz ve keyifle bu güzel ortamı izleyebilirsiniz. İsterseniz dağ manzarası eşliğinde yeşil ortamın huzur verici büyüsü ile eğlenceli akşamları yakalayabilirsiniz. Oda tercihinizi yaparken sizlerde bu tercihinizin ne kadar yerinde olduğa karar vereceksiniz. Tüm odaların konforu sizlere özel hitap etmekte ve en sıcak ortamda tatil yaparken dinlenme zevkini de sizler sunmaktadır. Kalitesinden ve sizlere vereceği özel hizmetten asla ödün vermeyen otel çalışanların güler yüzlü halleri sizlerin rahatlamanıza ve kendinizi evinizde gibi görmenize neden olacaktır. Arkın Hotel Magosa tüm sunumunu sizler göre hazırlarken. Sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve akşam yemeğinde iszlere sunacağı yemek yelpazesi ile sizlerin kalbini kazanacaktır. Kıbrıs’ın en ünlü mutfağı ile sizlere hitap eden bu ünlü otelde sizlerde ön özgün tatları bulacaksınız. Gün içinde lobby bar hizmetin alabilir ve yerli ve yabancı kahvelerin eşliğinde terasta keyfi yapabilirsiniz.

Aksam sizleri eğlenceli zaman bekliyor olacak ve sizlerde Beach Clup keyfini çıkartabilir ve ünlü kokteyllerin eşliğinde ay ışığının Denize vuran yakamozunu seyrederek keyfi yapabilirsiniz.  İsterseniz kendiniz hemen spa merkezine atabilir ve günün tüm yorgunluğunu usta parmakların sizlere yaşatacağı masaj keyfi ile sonlandırabilirsiniz. Hoş kokuların ve dinlendirici müziğin sizleri sarmasına izin verin ve yorulan kaslarınıza biraz olsun rahatlık sunmanın tadını yaşayın. Arkın Hotel Magosa sizleri aynı zamanda ünlü düğün konsepti ile de hizmet sunmakta ve en özel gecenizi ve konuklarınız ağırlamanın tadına sonuna kadar varabilmektedir.  Kalite ve özel olduğunuz hissetmek istiyorsanız sizlerin her zaman özenle misafir edeceklerinden kuşkunuz olmasın.